هاست پارمیس  

parmis host

 

 

 
شرايط و ضوابط استفاده از سرويسهاي نمايندگي ميزباني وب:


1- پس از ثبت سفارش توسط پارمیس هاست، مبالغ پرداختي بابت نمايندگي ميزباني وب به هيچوجه قابل عودت نمي باشد.

2- متقاضي متعهد است بهيچوجه از سرويسهاي ميزباني وب که در اختيار وي و يا کاربرانش قرار دارد، بر خلاف قوانين جمهوري اسلامي ايران و يا قوانين بين المللي استفاده نشود.

3- ارسال نامه هاي ناخواسته Spam براي ديگران، سعي در نفوذ به کامپيوتر و يا سايت ديگران و يا سرورهاي پارمیس هاست در تمامي انواع آن، ذخيره و يا فرستادن ويروس براي ديگران به هر شکل و در تمامي انواع آن، موجب قطع دسترسي خاطي، اعم از نماينده فروش ويا کاربران آن، ميگردد و مبلغ پرداختي به هيچوجه برگشت داده نخواهد شد.

4- سرويسهاي نمايندگي ميزباني وب، پارمیس هاست را شخصا استفاده مي نماييد و حق واگذاري به غير را نداريد.مسئوليت کليه فايلها و مطالب قرار گرفته در فضاي تخصيص داده به شما، به عهده شخص شماست. همچنين وظيفه تهيه نسخه پشتيبان از فايلها، حفاظت از نام کاربري و رمز عبور، اعلام تغييرات در تلفن و يا آدرس سکونت و يا آدرس ايميل شما، بر عهده کاربر و شخص شماست و پارمیس هاست هيچگونه مسئوليتي را در قبال موارد فوق و يا ضرر و زيان ناشي از سوء استفاده و يا از بين رفتن اطلاعات شما و يا کاربرانتان را بر عهده نميگيرد.

5- پارمیس هاست حق دارد هرگونه فايل و اطلاعات که اثر مخرب داشته و يا ناقض قوانين داخلي و يا بين المللي باشد، بدون توجه به اينکه متعلق و يا مربوط به چه کسي است را بدون اطلاع قبلي از سرور حذف نمايد.

6- استفاده بيش از حد مجاز منابع تخصيص داده شده به شما، موجب قطع سرويس و دسترسي شما خواهد شد.

7- مدت زمان استفاده از فضا و منابع تخصيص داده شده به نماينده فروش، بنا به تقاضاي شما در فرم سفارش، بصورت دوره هاي يکماهه (ماهيانه) و يا يکساله (ساليانه) قابل تنظيم ميباشد. در پايان مدت زمان هر دوره، در صورت تمايل به ادامه سرويس نماينده فروش و کاربران آن، نماينده فروش موظف است حداکثر ظرف مدت پنج روز کاري، نسبت به تمديد سرويس و پرداخت هزينه آن براي دوره بعد، اقدام نمايد. در غير اينصورت پارمیس هاست حق دارد نسبت به قطع سرويس و دسترسي به منابع اختصاص داده شده به نماينده فروش و نيز کاربران زير مجموعه آن، اقدام نمايد.

8- در صورت درخواست قطع سرويس توسط شما و يا قطع سرويس توسط پارمیس هاست بعلت تخلف از شرايط و ضوابط مندرج در اين قرارداد، بهيچوجه مبالغ پرداختي توسط شما، قابل برگشت نخواهد بود. با قطع سرويس شما به عنوان نماينده فروش سرويسهاي ميزباني وب، سرويسهاي کاربران زير مجموعه شما نيز قطع ميگردند، مگر اينکه نسبت به ترنسفر کاربرانتان به مجموعه پارمیس هاست، و پرداخت هزينه هاي ميزباني وب مطابق با تعرفه هاي ميزباني وب پارمیس هاست، براي مدت زمان باقيمانده از قرارداد کاربر با شما، اقدام نماييد.

9- چنانچه در مدت زمان ارائه خدمات توسط پارمیس هاست، به دلايلي که از اراده پارمیس هاست خارج باشد -مواردي همچون تغييرات مخرب جوي، سيل، آتش سوزي، زلزله، و ...، اشکالات مخابراتي، هرگونه ممنوعيت داخلي و خارجي،هرگونه تغييرات در قوانين داخلي و خارجي، جنگ، اغتشاشات، اعتصابات- در تداوم ارائه خدمات پارمیس هاست خدشه اي وارد گردد و يا باعث قطع موقت ويا دائمي اي خدمات گردد، هيچگونه مسئوليتي بر عهده پارمیس هاست نخواهد بود.

10- پارمیس هاست حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن شرايط و ضوابط فوق الذکر تغييرات ايجاد کند. شما موظف هستيد، با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع شويد و در صورت مخالفت با آن، درخواست قطع سرويس خود را بنماييد. در غير اينصورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شما خواهد بود.

11- پذيرش شرايط و ضوابط استفاده از سرويس ميزباني توسط کليه کاربران، از جمله شخص نماينده فروش و کاربران وي الزامي است. لذا نماينده فروش موظف است اين شرايط و ضوابط را به اطلاع کاربران خود برساند.

12- ارسال فرم سفارش و يا استفاده از سرويسهاي پارمیس هاست، به معناي مطالعه کامل اين قرارداد و مورد تاييد بودن تمامي موارد آن توسط کاربر است.
right

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فناوری اطلاعات پارمیس می باشد.

left