پارمیس هاست  

parmishost

   
  درباره شرکت پارمیس هاست 

میزبانی وب، ثبت دامین و خدمات جانبی آن، از فعالیتهای اصلی پارمیس هاست می باشد که با ارایه خدمات 24 ساعته فنی به چندین هزار وب سایت فارسی به عنوان یک کارنامه موفق، پارمیس هاست را در بین شرکتهای برتر  ارایه کننده خدمات میزبانی (هاستینگ) در ایران قرار داده است. میزبانی علمی، پشتیبانی فنی، انتخاب بهترین دیتاسنتر ها با بستر مخابراتی بسیار قوی و بهره گیری از فن آوری روز دنیا در این زمینه، رمز موفقیت شرکت در این فعالیت بوده است.
پارمیس هاست نماینده رسمی شرکتها و سازمانهای معتبر عرضه کننده نام های اینترنتی است و با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه ثبت دامنه، همه تلاش خود را در جهت حفاظت از هویت اینترنتی مشتریان خود و عرضه خدمات با کیفیت به آنها معطوف کرده است. همچنین سرورپارس خدمات هاستینگ خود را در دو پهنه لینوکس و ویندوز ارائه می دهد و صاحب تجربیات ارزشمندی در ارائه خدمات هاستینگ در این دو سیستم عامل می باشد.

بر خلاف بسیاری از سرویس دهندگان هاستینگ امروزی در ایران که با تهیه VPS اقدام به میزبانی تعداد زیادی وب سایت میکنند، ما از سرور های اختصاصی کامل برای سرویس دهی هاستینگ به مشتریان خود استفاده میکنیم. این امر موجب در اختیار داشتن منابع بیشتری برای سرویس دهی به مشتریان هاستینگ بوده و نتیجتا وب سایت ها با در اختیار داشتن این منابع بهتر میتوانند به بازدید کنندگان سرویس دهند. امنیت سرورها از هر جهت برای ما اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل ما همواره سرورهای خود را با آخرین بسته های نرم افزاری به روزآوری میکنیم.

همچنین مجموعه  پارمیس هاست، در کنار سرویسهای وب هاستینگ با کیفیت بالا، آمادگی انجام کلیه مراحل طراحی وب سایت برنامه نویسی وب سایت بصورت پویا Dynamic، ارائه پکیج های تجارت الکترونیک برای وب سایت شما و کلیه مراحل ثبت وب سایت شما در موتورهای جستجو بصورت تضمین شده را دارد.

 
right

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فناوری اطلاعات پارمیس می باشد.

left