parmis host

هاست پارمیس
سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در  پارمیس هاست

پارمیس هاست معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات  پارمیس هاست و نیز راهکارهای  پارمیس هاست برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت  پارمیس هاست توضیح داده شده است.

محتویات این سند

 • این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که  پارمیس هاست از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده  پارمیس هاست از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران  پارمیس هاست را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

 • این سند به مواردی که در اختیار  پارمیس هاست نیست و  پارمیس هاست هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات  پارمیس هاست و افراد ثالثی که در استخدام  پارمیس هاست نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها
 • شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت  پارمیس هاست اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و ... را در اختیار  پارمیس هاست قرار می دهید.

 • پس از ورود به سایت  پارمیس هاست شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات  پارمیس هاست نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.

 •  پارمیس هاست کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
 •  پارمیس هاست به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت  پارمیس هاست اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های  پارمیس هاست و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.

 •  پارمیس هاست از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات  پارمیس هاست، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.

 •  پارمیس هاست اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:

  • در صورت ادغام  پارمیس هاست در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات  پارمیس هاست یا خروج کامل پرسیده می شود.

  • در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویسها ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.

  • در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از  پارمیس هاست بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.

 •  پارمیس هاست ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت  پارمیس هاست از آن استفاده کند.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
 • شما می توانید اطلاعات خود را در سایت  پارمیس هاست تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در  پارمیس هاست آن ها را در سایت  پارمیس هاست وارد نموده اید.

 • شما می توانید به طور کامل از  پارمیس هاست و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از  پارمیس هاست حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات
 •  پارمیس هاست دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات  پارمیس هاست یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.

 •  پارمیس هاست جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، اطلاعات مهم مثل رمز عبور و ... را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره می کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد.
 • امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد.  پارمیس هاست تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما)  پارمیس هاست مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

سایت های لینک شده
این سایت ممكن است با وب سایت های دیگر ("سایت های لینك") پیوند داشته باشد. سایت های لینك شده تحت نظارت  پارمیس هاست نیستند و  پارمیس هاست در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت های لینك می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی  پارمیس هاست نخواهد بود و ما جداً توصیه می كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید.

تغییرات در این سیاست ها
 پارمیس هاست حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي ميشود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و یا از سایت  پارمیس هاست خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود .

پرسش ها و پیشنهادها
در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم  پارمیس هاست در میان بگذارید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فناوری اطلاعات پارمیس می باشد.