پارمیس هاست  

parmishost

سئوالات معمول

وب سایت چيست؟
وب سایت، مجموعه ي از صفحات مرتبط به يکديگر است که انبوهی از اطلاعات را در قالب متن، تصوير، صدا، و فيلم در اختيار بيننده قرار می دهد. 

چه کسانی می توانند وب سایت داشته باشند؟
تمام اشخاص و سازمانها می توانند وب سایت داشته باشند. به جرات می توان گفت که سريعترين و بهترين راه معرفی فعاليتها، محصولات، و شرکتها وب سایت است. در واقع وب نقش کاتالوگی اينترنتی را برای شما بازی می کند .

وب سایت چه مزايايی دارد؟
با داشتن يک وب سایت ميتوان کليه اطلاعات مربوط به يک سازمان، مانند بيوگرافی، حوزه فعاليت، و محصولات را در قالب يک کاتالوگ جامع ايجاد کرد، با اين تفاوت که بر خلاف کاتالوگ های عادی نيازی به چاپ و توزيع اين کاتالوگ نخواهد بود و به سهولت و در کمترين زمان برای کليه افرادی که به اينترنت متصل هستند، قابل دسترس خواهد بود. در ضمن افراد با ديدن وب سایت و در صورت نياز برای دريافت اطلاعات بيشتر می توانند از طريق اينترنت و با ارسال نامه با سازمان ارتباط برقرار کنند. 

مراحل ايجاد يک وب سایت چيست؟
برای اينکه يک وب سایت داشته باشيد، ابتدا بايد برای سايت خود نامی انحصاری به ثبت برسانيد که اصطلاحا دامنه (Domain) ناميده میشود. سپس بايد برای سايت خود فضايی در اينترنت اجاره کنيد، و نهايتا بايد نسبت به طراحی صفحات سايت خود اقدام کنيد.

 

محصولات پارمیس هاست

پارمیس هاست با بیش از سه سال تجربه مفید در تولید انواع نرم افزار های شخصی، شرکتی، تجاری، سازمانی و دولتی قادر به ارائه بهترین سرویس به شما خواهد بود.محصولات شرکت ما در دو بخش برنامه نویسی و تولید و بخش طراحی قالب و  فارسی سازی نرم افزار ها و پرتال های معروف جهان خلاصه می گردد.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر  توسط ایمیل یا تلفن(09366792201) با ما تماس حاصل فرمایید.
       

پرتال سازمانی پارمیس هاست

پرتال سازمانی پارمیس هاست برای استفاده سازمان ها و ادارات دولتی دارای سیستم هوشمند بخشنامه ها و نظام پیشنهاد ها

کسب اطلاعات بیشتر

پرتال مدارس پارمیس

پرتال مدارس پارمیس هاست جهت استفاده مدارس و واحد های آموزشی غیر انتفاعی دارای سیستم مجزا برای اعلان نمرات و انتخاب واحد

کسب اطلاعات بیشتر

سایت ساز پارمیس

سیستم سایت ساز پارمیس که هسته آن PHPNUKE بوده و ماژول های کاربردی مختلف جهت افزایش کاربرد آن توسط شرکت پارمیس اضافه گردیده به طور رایگان بر روی پلن های هاستینگ پارمیس ارائه می گردد. 

kayako

سیستم جامع مدیریت پشتیبانی KayakoSuppotSuit مورد استفاده سایتهای هاستینگ و نرم افزاری که توسط شرکت پارمیس هاست فارسی شده و به طور رایگان بر روی پلن های هاستینگ پارمیس ارائه می گردد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فناوری اطلاعات پارمیس می باشد.